Про нас
Провідний експерт із рішень для передачі відео на основі IP
了解更多 >
15 +
Роки технічного накопичення
10 000 +
Клієнти
300 000 +
Продана продукція
100 +
Країни експорту

Про компанію

Заснована в 2010 році, Kiloview є професійним постачальником рішень для передачі відео на основі IP, з продуктами для кодування, декодування, перетворення, перемикання відео на основі IP і потокового передавання, включаючи SDI/HDMI (HD або 4K UHD) на IP через H.264/H.265/NDI через Ethernet, wifi або 4G-LTE/5G-LTE тощо.

Kiloview надає апаратні та програмні рішення, які можуть обробляти різні входи та виходи, або інтерфейси основної смуги, або IP-потоки з різними протоколами, у форматі автономних пристроїв або пристроїв для монтажу в стійку, разом із такими функціями, як керування PTZ, екранне меню, обрізання, запис, потокова передача. послуги, що робить Kiloview найбільш універсальним постачальником рішень AV-over-IP у світі.

Філософія Kiloview — будь-який вхід, будь-який вихід, будь-де

Kiloview може обробляти всі види відеовходу. Незалежно від основної смуги сигналів SDI або HDMI, вмісту HD, 4K або IP, Kiloview завжди може надати вам апаратне або програмне рішення для виведення IP-потоків у різних протоколах, включаючи SRT, RTSP, RTMP, HLS, RTP, TS-UDP. , NDI|HX через H.264/H.265 або NDI, або базовий SDI або HDMI, а також інші корисні функції, зокрема запис, перекодування тощо.

Завдяки інтегрованій системі керування Kiloview (IMS), незалежно від того, де знаходиться ваш пристрій, Kiloview зможе віддалено керувати всіма джерелами та статусом пристроїв.

Kiloview Frame Work

Досягнення

Завдяки технології Kiloview і розумінню передачі відео на основі IP, Kiloview прагне запропонувати найкращі рішення для потокової передачі в прямому ефірі, виробництва відео та віддаленої взаємодії в мовленні, професійному AV та в усіх інших галузях.

Професійні дослідження і розробки

Зосереджуючись на розробці та оптимізації технології та алгоритму кодування/декодування відео, Kiloview володіє всебічними можливостями щодо DSP/SoC/FPGA та розробки програмного забезпечення.

Висока надійність

Лінійка продуктів Kiloview охоплює послуги кодування/декодування/перетворення/транскодування/потоку мультимедіа тощо. обладнання та програмне забезпечення. Kiloview тепер стає символом високонадійних продуктів передачі на основі IP. Наші продукти серії NDI та програмне забезпечення Multiview відіграють важливу роль у всій екосистемі NDI.

Наші клієнти

about-kiloview-timeline-2021-10-use

Kiloview Now

На даний момент Kiloview широко розповсюджений у більш ніж 100 країнах і регіонах по всьому світу і широко використовується в телевізійному виробництві, прямих трансляціях, освіті, хірургічних прямих ефірах, аудіо- та відеотехніці, нагляді за громадською безпекою, командуванні та диспетчеризації, корпоративному маркетингу та інших галузях. .

Наше бачення та місія

Kiloview продовжить інвестувати в дослідження та розробки, щоб розробити більше продуктів з найсучаснішими технологіями та алгоритмами;
Kiloview забезпечить надійніші, професійніші й економічніші продукти передачі на основі IP для всіх галузей, включаючи 4K/8K.
Kiloview буде постійно просувати технологію NDI для більш процвітаючої екосистеми.
Програмне забезпечення керує майбутнім відео. Kiloview присвятить себе розробці більш комплексного програмного рішення для відео.

Kiloview переїхала в новий офіс, щоб запропонувати клієнтам кращий простір для спілкування та досвіду, забезпечуючи всім співробітникам комфортне робоче середовище.

Ми продовжуємо впроваджувати інновації та розробляти більше продуктів, які відповідають потребам клієнтів, щоб підвищити впізнаваність Kiloview про бренд світового класу.

Провідний експерт із рішень для передачі відео на основі IP