Kiloview розробив перший у світі конвертер NDI

NDI передає високоякісні сигнали через IP

Робота з програмування стає ефективнішою

2016 рік

Kiloview розпочав співпрацю з NewTek. Нашими спільними зусиллями вперше NDI | Кодер HX був вироблений у всьому світі.

2019 рік

Kiloview розробила перший у світі двонаправлений конвертер 12G-SDI в NDI.

Ласкаво просимо у світ NDI, Зробіть ваше відео простішим

NDI – це інтерфейс мережевого пристрою. У порівнянні з коаксіальним кабелем, він більш стабільний і зручний. Без обмежень на кабелі, він надійно передає ваше відео SDI/HDMI через IP. Таким чином, NDI допомагає вам з безкоштовною передачею без проблем із відстанню та підключенням, ви можете легко створити легку студію.

Легко

Світло

Стабільний

Ефективний

Від апаратного до програмного забезпечення, ми Надайте повний спектр рішень NDI

Kiloview розробила повний спектр рішень для передачі NDI, включаючи пристрої перетворення HD в UHD SDI/HDMI NDI, MultiView Player і кластерні системи маршрутизації NDI, централізовані системи керування IMS тощо. Ми надаємо повний спектр рішень NDI для глобальних користувачів.

Серія NDI На Ваш вибір

Повний NDI

80 РС

Повний NDI має стиснення майже без втрат, наднизьку затримку та високу якість зображення. Один потік NDI 1080p60 потребує 125 Мбіт/с. Повна передача NDI підходить для тих, кому потрібна висока якість відео.

NDI | HX

100 РС

NDI | HX є стиснутою версією GOP h. 264. Один потік 1080 p60 NDI потребує лише 10 Мбіт/с. Перевага низької пропускної здатності дозволяє використовувати Wi-Fi або Gigabit Ethernet для роботи. Розгортання для цього протоколу дуже зручне.

NDI Technology, Transmit Ваше відео всюди

NDI — це зручне рішення для передачі зображення з низькою затримкою, високою якістю зображення. Він широко використовується у виробництві мовлення, кіберспорті, VTuber, іграх у прямому ефірі, діяльності в кампусі, спортивних подіях, відеоконференціях, медичних прямих ефірах, весіллях та інших галузях. І він сумісний з різними програмними системами, щоб надати більше можливостей для творчого створення відео.

Відгуки

avatar-ndi-1

Сервіс**

«Kiloview — професійний виробник обладнання, розробник програмного забезпечення та постачальник рішень для передачі та керування відео на основі IP».

acatar-ndi-2

божевільний***

«Наш #Kiloview U40 в дії. Можу сказати, я дійсно вражений продуктом. Плавні операції #ndi. TQ стільки #Kiloview для продукту».

avatar-ndi-3

Примів**

«Ми добре контролюємо вхідні дані, доступні для потоку вебінару. Це для того, щоб показати нашим клієнтам доступні програми. Дійсно чудовий продукт.”

avatar-ndi-4

Скажіть***

«Kiloview дуже допоміг мені, коли епідемія тримає мого студента в їхніх домівках. На щастя, завдяки чудовому кодеру я можу викласти свої навчальні відео в Інтернет!»