kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-main-banner
kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-product-portrait

Двонаправлений конвертер HDMI в NDI і NDI в HDMI

Перетворювач HDMI/NDI Kiloview N6-це двоспрямований перетворювач, який підтримує вхід HDMI (кодер) як для NDI, так і для NDI | HX із петлею для перегляду на моніторі, або відеовихід HDMI (декодер) з NDI та NDI | HX. Це перший конвертер NDI на основі NDI SDK 5.0, який може обробляти як NDI, так і NDI|HX, кодування та декодування.


Завдяки потужним функціям, таким як PoE, вбудований великий підсвічування, управління PTZ, вхід/вихід аудіосигналу 3,5 мм, багатоканальний звук, функції домофона, N6-це найпростіший спосіб отримати доступ до казкового світу NDI з різноманітним вибором .

Швидше · Краще · Легше  

Чому NDI 5?

NDI 5 — це революція у розповіді відео, ви можете підключитися до будь-якого пристрою, у будь-якому місці та в будь-якій точці світу, перетворюючи весь світ у вашу студію.

Що нового в NDI 5?
  • NDI Bridge - безкоштовний інструмент NDI для створення безпечного мосту між будь -якою мережею NDI незалежно від місця розташування, що робить можливим передавання NDI через локальну мережу, WAN або загальнодоступний Інтернет.

  • NDI Remote - на основі WebRTC, він дозволяє будь -кому, хто використовує лише URL -адресу, надсилати аудіо та відео в реальному часі в іншу точку в будь -якій точці світу.

  • Надійний UDP – ключова відмінність NDI 5 від попередніх версій робить з’єднання більш стійкими.

  • Підтримка ARM – увімкнено мільярди пристроїв NDI

kiloview-n6-general-background

Розкажіть свою історію за допомогою новітньої версії NDI

За допомогою Kiloview N6 ви можете легко зробити вибір, не турбуючись про версії NDI

· Перший в світі конвертер NDI на основі NDI 5.0
· Єдиний NDI конвертер , який може підтримувати як NDI та НДІ | HX, як кодування і декодування

Рішення «все в одному» для перетворення HDMI в NDI (NDI|HX).

N6 підтримує вхід HDMI та кодує як NDI для виробництва, так і NDI | HX для моніторингу та циклічність. У той же час він підтримує декодування NDI або NDI | HX з виходом HDMI.

Перемикаючи режим роботи в інтерфейсі користувача, щоб вибрати потрібний режим, він може легко задовольнити всі ваші різні робочі процеси.

*Примітка: N6 можна використовувати як кодер або декодер, але наразі не одночасно. Зверніть увагу на наше оновлення, коли доступна одночасна робота.

Рішення «все в одному» для перетворення HDMI в NDI (NDI|HX).

N6 supports HDMI input and encode both NDI for production and NDI|HX for monitoring, and loop through. At the same time, it supports either NDI or NDI|HX decoding with HDMI output.

Switching the working mode on the UI to choose the mode you need, it can easily meet all your different workflows.

*Note: N6 can be used as either an encoder or a decoder but not simultaneously currently. Please note our update when simultaneous working is available.

All-in-One Solution for HDMI to NDI (NDI|HX) Conversion

N6 supports HDMI input and encode both NDI for production and NDI|HX for monitoring, and loop through. At the same time, it supports either NDI or NDI|HX decoding with HDMI output.

Switching the working mode on the UI to choose the mode you need, it can easily meet all your different workflows.

*Note: N6 can be used as either an encoder or a decoder but not simultaneously currently. Please note our update when simultaneous working is available.

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-product-portrait

Сума великого розміру

N6 має великий, яскравий і чіткий Tally для індикації PVW/PGM-все це для ідеальної співпраці для вашої команди.

Аудіо та домофон

Kiloview N6 підтримує 3,5 -міліметровий аналоговий аудіовхід або вбудований звук, а також

вхід мікрофона. Він також підтримує голосовий домофон між усіма пристроями Kiloview та ПК/телефоном управління, або з сервером Kiloview Intercom.

> Дізнайтесь більше
kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-audio-properties
kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-web-console

Плавне перемикання без затримок

Двонаправлений конвертер Kiloview N6 HDMI в NDI/NDI в HDMI поставляється з веб-консоллю графічного інтерфейсу, в якій можна попередньо встановити джерела NDI на джерела HDMI.

Завдяки унікальній технології Kiloview не буде ніяких сплесків або затримок при перемиканні вихідного відео NDI.

Управління здійснюється за допомогою USB -клавіатури

У режимі декодера ви можете попередньо налаштувати джерела NDI від 0 до 9. Підключіть декодер за допомогою клавіатури USB, ви можете легко вибрати джерело виходу одним натисканням кнопки.

Або ви навіть можете використовувати USB-клавіатуру для управління PTZ-камерою- найдешевшою клавіатурою PTZ, яку ви можете отримати.

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-usb-pad

PTZ управління

Kiloview N6 підтримує управління PTZ через USB до послідовного RS232/485/422. Він також підтримує PTZ -контроль над IP за різними протоколами, без додаткового кабелю.

PTZ Control

Kiloview N6 supports PTZ control through USB to serial RS232/485/422. It also supports PTZ control over IP with different protocols, no extra cable required.

Увімкніть його як завгодно

За допомогою PoE N6 можна живити за допомогою одного кабельного з'єднання. Завдяки широкому діапазону вхідного постійного струму від 5 В до 18 В, його також можна легко живити від USB або від акумулятора камери.

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-poe-port

Різні способи монтажу

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-cold-shoe

Вишуканий дизайн, невеликий і легкий, який легко кріпиться на камеру за допомогою гвинта з різьбою.

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-конвертер-стійка
Конструкція канавок з обох сторін полегшує монтаж стійки в 1U/3U

N6 Зовнішній вигляд

kiloview-n6-ndi-to-hdmi-converter-product-diagram

Сумісний з TriCaster, vMix, OBS та іншими платформами, тому ваше виробництво відео можна здійснювати в будь -який час і в будь -якому місці.

Підтримувані програми продуктів Kiloview NDI

NDI® є зареєстрованою торговою маркою NewTek Inc.

Повна вимога до пропускної здатності NDI

Постанова 4KP60 4KP30 1080P60 720P60
Бітрейт за замовчуванням 250 Мбіт/с 200 Мбіт/с 125 Мбіт / с 90 Мбіт/с

Параметри

Модель N6
Відео вхід 1*HDMI
Відео вихід 1*HDMI (Вихід циклу або декодування)
Аудіо порт 1*3,5 мм лінійний вхід 1*3,5 мм лінійний вихід 1*3,5 мм мікрофон
Мережа 1*порт Ethernet RJ45 1000 Мбіт / с (з PoE)
Роздільна здатність відео 1920x1080P23/24/25/50/59/59.94/60;
1280x720p30/50/59/60, 1280x1024P60, 1152x900P60, 1152x864P60, 1024x768P60, 800x600P60
Ємність кодека NDI® 1* ПОВНИЙ NDI® та 1x NDI® | HX
Функція NDI®CODEC Повне кодування NDI HD, типовий бітрейт: [захищено електронною поштою]
Світлодіодний індикатор Індикатор Tally, індикатор живлення та індикатор підключення стану
Потужність PoE, DC, D-Tap (камера) необов’язково. Підтримується широкий діапазон 5-18В
Голосовий домофон Налаштування
Управління PTZ Мережа PTZ і послідовний порт
DHCP Підтримка
Управління Веб-сторінка
Споживання енергії 6 w
Робоча температура -20 ~ 45 ℃ (Температура зберігання: -20 ~ 70 ℃)
Розмір 100*80*24 мм (3,94 "*3,15"*0,94 ")
Вага 272 г
Примітка Згідно з нашим тестом, з поточною продуктивністю NDI SDK 5, кодування N6 Full NDI може підтримувати лише 1080P25. Але ми оптимізували цю проблему, і незабаром вона зможе працювати з роздільною здатністю 1080P60 для кодування та декодування Full NDI та NDI | HX.

Питання та відповіді про Kiloview N6 та NDI 5

З: Які основні відмінності між NDI 5 та NDI 4?

В: Існує п'ять квантових стрибків від NDI 4 до NDI 5:
- Надійний UDP . Ви позбудетесь уповільненого відтворення відео або повільної передачі за допомогою надійного та високоефективного протоколу UDP.
Підтримка ARM . У вас буде безліч пристроїв, щоб взяти участь у створенні NDI.
- Міст NDI . Ви можете знайти джерело NDI через Інтернет, а не локальну інтранет.
NDI Remote . Будь-який віддалений користувач може швидко отримати доступ до вашої системи NDI за вашим спільним посиланням.
- NDI Audio Direct . Ви можете мати аудіо з плаваючою крапкою у головній програмі DAW (цифрова аудіостанція для аудіо) з необмеженою кількістю каналів, що працюють у новій системі NDI 5.

Питання: Яке значення NDI5 для виробників відео?

В: За допомогою NDI 5 ви можете підключати будь -який відеовміст, джерело та пристрої по всьому світу. Це означає, що ви можете завершити виробництво відео у всіх мережах по всьому світу. Тим часом кожен користувач або виробник може просто та безпечно увійти у ваше творіння за посиланням.

Питання: Чи може NDI Bridge замінити SRT?

Відповідь: Подібно NDI Bridge, SRT-це ще один існуючий протокол для публічної передачі відео, і він використовувався для передачі точка-точка. До того, як ми отримали NDI5, багато рішень для віддаленої передачі відео базуються на SRT, але оскільки тут є NDI Bridge, у нас є більш потужний варіант для низької затримки та високоякісної передачі IP-відео.

З: Який механізм NDI Bridge?

Відповідь: Згідно з новим пакетом SDK NDI 5 і деякими галузевими поглядами, перед відправкою на NDI Bridge відео буде перекодовано в потокові дані H.264/H.265 через RUDP. З іншого боку, дані потоку будуть відновлені в NDI. Тобто NDI Bridge працює як вбудований інструмент для кодування та передачі відео.

Питання: Як працює NDI Remote?

Відповідь: Посилання на віддалене NDI має подвійну функцію (надсилання відео та отримання відео). Будь -який користувач або дописувач може віддалено приєднатися до вашого виробництва NDI, просто натиснувши на ваше посилання. NDI Remote безпечно дає можливість багатьом віддаленим учасникам надсилати свої відео. Тим часом він дозволяє вашій аудиторії отримувати відео з будь -якого мобільного пристрою з будь -якої точки світу практично в будь -яку програму для відеопрограм, щоб зручно додавати джерела.

З: Що означає SDK NDI 5 на основі ARM для галузі?

В: Мільярди пристроїв NDI включені через підтримку ARM. Він також надає доступ на рівні потоку до NDI, реалізації FPGA та повного вихідного коду, що дозволяє використовувати готовий комплект розробників FPGA для використання як відправну точку для проектів кодування NDI.

NDI 5 може працювати на пристроях з процесорами ARM. "Це означає, що мобільна збірка стала частиною складального ланцюга", - сказав президент Vizrt Майкл Наматінія. «Несподівано пристрої, які зараз не мали доступу до NDI, можуть стати пристроєм NDI. Це знижує ціну від тисяч чи сотень доларів до доларів на стороні розвитку ». У майбутньому Namatinia очікує, що з’явиться хвиля нових продуктів із підтримкою NDI, які забезпечать більш комплексне виробництво за нижчою ціною.

Питання: Чи будуть оновлені продукти Kiloview для підтримки NDI 5?

В: Після офіційного випуску NDI 5 ми організуємо оновлення, і всі продукти будуть оновлені для використання SDK 5.0.

З: Що означає NDI 5 для Kiloview? Які плани нових продуктів?

Відповідь: Kiloview є стратегічним партнером NewTek, і NDI 5 звільняє Kiloview від питання, чи йти з NDI|HX чи NDI, а також надає Kiloview більше шансів створити набагато досконаліші продукти NDI з потужними функціями, надійною продуктивністю та вартістю. -ефективна ціна, оскільки NDI 5 дозволяє пристроям будувати на процесорі ARM.

Повністю розуміючи можливості, які NDI 5 принесе промисловості, Kiloview запустить свій N6, двонаправлений перетворювач HD HDMI та NDI+NDI | HX. З двома вбудованими підсвітками підрахунку на основі NDI 5 N6 стане вашим майстром передачі відео. Більше можна знайти на нашому веб -сайті.

Питання: Чи сумісні Apple M1 або Raspberry Pi з новим NDI 5?

В: Звичайно. Оскільки NDI 5 може працювати на архітектурі ARM, потік нових пристроїв, таких як телефон Android, зможе зіграти роль у світі NDI.

Питання: Яке економічно ефективне рішення для початківців, щоб спробувати NDI?

Відповідь: Kiloview N6 чудово підходить для нового протоколу NDI, який E1/E2-NDI є ще одним недорогим варіантом для новачків у світі NDI.

Питання: Чи впорається пульт NDI 5 Remote самостійно?

В: Теоретично, новий протокол може обробляти як mix-minus, так і AEC. Остаточні властивості обладнання залежать від реалізації відповідних функцій.

Питання: Чи буде додано NDI5 до додатків Android та iOS?

В: Хоча офіційні розробники самостійно працюють над розробкою додатків NDI для всіх платформ, Kiloview робить внесок у екосистему за допомогою свого програвача Multiview NDI (безкоштовно для завантаження).

 

Супутні товари

Кодер U40 4K NDI
4KP60 HDMI до Full NDI Encoder
N4 NDI конвертер
Кодек 1080p60 HDMI для NDI
N40 NDI конвертер
4KP60 HDMI для повного кодека NDI
Бездротовий кодер N1/N2
Вхід SDI/HDMI, підтримується SRT
N30 NDI конвертер
12G-SDI на ПОВНИЙ кодек NDI
E1/E2 NDI|HX Кодер
SDI/HDMI вхід/петля, підтримується SRT
N3 NDI конвертер
3G-SDI на ПОВНИЙ кодек NDI
N6 NDI конвертер
Кодек 1080p60 HDMI для NDI

Швидке порівняння наших продуктів NDI

Тип продукту Номер продукту Вхідний інтерфейс Передача даних Постанова Примітка(и)
ПОВНИЙ кодек NDI N30 12G-SDI Ethernet 4KP60 Підтримується вхід і петля 12G-SDI
N40 4K HDMI Ethernet 4KP60
N3 3G-SDI Ethernet 1080P60
N4 HDMI Ethernet 1080P60
N6 HDMI Ethernet 1080P60
Бездротовий кодер NDI | HX N1 3G-SDI WiFi/Ethernet 1080P60
N2 HDMI WiFi/Ethernet 1080P60
NDI|HX дротовий кодер E1 3G-SDI Ethernet 1080P60
E2 HDMI Ethernet 1080P60
NDI | HX декодер D300 SDI+HDMI Ethernet 4KP60 Підтримується 9 каналів одночасного декодування відео та розділений екран