Рішення
Демонстрація та застосування наших відеопродуктів
Більше >

Рішення для розслідування кримінальних справ громадської безпеки

Kiloview надає кодери зв’язку 4G серії P з невеликим компактним зовнішнім виглядом і стабільною продуктивністю, які можуть кодувати відео в реальному часі, наприклад сцени надзвичайних ситуацій, і сайти кримінальних розслідувань громадської безпеки.

Супутникова передача відео

Оптимізувавши протокол TCP/IP традиційного кодера, Kiloview розробив спеціальний тип супутникового кодера прямої трансляції, щоб відповідати вимогам передачі супутникової мережі.

Передача відео підводного човна

Kiloview налаштував кілька наборів індивідуальних відеокодерів (налаштованих відповідно до структури кабіни) для військових підводних човнів.

Віддалені продажі (виставкові продажі, онлайн-продажі)

У виставковому залі компанії наша багатокутна веб-камера розміщена для товарів, що продаються, або для конкретних знімків.

Дистанційний нагляд за станціями проїзду

Відео спостереження кодується, а ключові символи накладаються, а потім передаються в центр централізованого моніторингу траси.

Передача відео безпеки аеропорту

Передача зображень обладнання безпеки аеропорту в центральний центр моніторингу, а також сигнал, який центр моніторингу вважає ненормальним, може бути переданий назад органу безпеки.

Рішення для передачі телемедицини

Вимога та проблеми: потрібна система віддаленої передачі відео. Медичні експерти можуть переглядати фотографії місцевої консультації в режимі реального часу в…

Трансляція медичного кабінету

Реєстрація адреси прямої трансляції на платформі веб-трансляції та налаштування камери для підключення камери до цільової адреси прямої трансляції в операційній лікаря.