Типові випадки
Кодери, декодери та інші відеопродукти, якими користуються клієнти
Більше >
kiloview-p-series-encoder-webinar-cover-use

Як NDI, Multiview і ZOOM працюють разом для прямої трансляції на Facebook?

Kiloview, як провідний постачальник рішень для передачі відео на основі IP, щойно провів онлайн-вебінар із 500 зареєстрованими учасниками з понад 100 країн 28 вересня.

kiloview-case-center-medical-monitoring-system-by-her-maesty-cardiac-4

Система медичного моніторингу з NDI

Центр серця Її Королівської Високості Принцеса Маха Чакрі Сіріндхорн обирає 14 двонаправлених перетворювачів HDMI в NDI «Kiloview N40», оскільки їм потрібно кодувати та декодувати з роздільною здатністю 4K60p.

kiloview-mg300-cases-sanxingdui-discoveries-cover-3

Декодер серії MG300+Cradle вносить свій внесок в археологічну пряму трансляцію CCTV

Декодер Kiloview MG300+Cradle Series вносить свій внесок у пряму трансляцію нових археологічних знахідок у Сансіндуї за допомогою відеоспостереження.

Проект співпраці освітньої звукозаписної компанії

Згідно з технічними вимогами освітньої компанії звукозапису та мовлення, відеокодер вбудований в освітній рекордер компанії.

Кодер у системі передачі відео на пілотованих підводних човнах JiaoLong

Відповідно до конкретних технічних вимог Jiaolong, ми розробляємо індивідуальний відеокодер для кодування, запису або передачі кількох відео поза камерою на кожну робочу платформу в салоні.

Проект централізованого моніторингу шосе провінції Ганьсу

Індивідуальний кодер може передавати два канали відео в пункті збору зборів, тобто відео з камери в режимі реального часу кожної смуги, і контролювати відео персоналу в кабіні.

Футляр для веб-трансляції спортивних заходів на свіжому повітрі

Через мережу 4g, закодований сигнал, що передається на платформу прямої трансляції, користувачі можуть дивитися подію онлайн на кінці мережі або в WeChat.

Веб-трансляція в приміщенні для розваг, ігор, конференцій тощо.

Ми надаємо кілька наборів кодерів прямих трансляцій серії G, які можна застосовувати в сценаріях дротової мережі та бездротового Wi-Fi для обслуговування розваг, ігор, конференцій та інших веб-проектів компанії.