Рішення для охорони здоров'я
більше >

Навчання хірургії з Kiloview

Наші відеопристрої можна встановити та розгорнути в операційній та класній кімнаті. Відеоджерела, такі як хірургічне освітлення операційної кімнати, B-ультразвук та ендоскопія, можна передавати в клас у режимі реального часу для відтворення; водночас можна відобразити лекцію та вимоги до роботи класного керівника, а також передати вчителю операційної для аудіо та відео інтерактивного навчання.

Рішення для передачі телемедицини

Вимога та проблеми: потрібна система віддаленої передачі відео. Медичні експерти можуть переглядати фотографії місцевої консультації в режимі реального часу в…

Трансляція медичного кабінету

Реєстрація адреси прямої трансляції на платформі веб-трансляції та налаштування камери для підключення камери до цільової адреси прямої трансляції в операційній лікаря.

Хірургія та моніторинг виявлення

Підключення одного кінця професійного SDI до мультиінтерфейсного перетворювача до ендоскопа або іншого хірургічного обладнання.

Професійний навчальний центр та термінали з хірургії

Kiloview може надати професійні навчальні хости та термінали для медичної галузі, реалізуючи взаємодію з кількома сценаріями в реальному часі між операційною та віддаленим демонстраційним класом.

Базове хірургічне демонстраційне навчальне рішення

Kiloview також надає базові та недорогі рішення для навчання хірургії, які розгортають відеокодер в операційній.

Перетворення відео SDI

Kiloview забезпечує високоякісний відеоконвертер SDI (або друковану плату для інтеграції в пристрій), який підтримує перетворення сигналів SDI та HDMI/VGA/CVBS/YPbPr.