Знання SRT
Блог про протокол передачі відео SRT та його щоденне застосування
Більше >

Чому H.264/MPEG-4 AVC

H.264 або MPEG-4 Part 10, Advanced Video Encoding (MPEG-4 AVC) — це блочно-орієнтований стандарт стиснення відео на основі компенсації руху. Він підтримує роздільну здатність до 8192×4320, включаючи 8K UHD.

Що таке інтерфейс SDI і які його класифікації?

Інтерфейс SDI — це «послідовний інтерфейс цифрового компонента». Інтерфейс SDI — це абревіатура від послідовного цифрового інтерфейсу. Інтерфейс використовує коаксіальний кабель, а інтерфейс BNC використовується як специфікація кабелю.

Роль і переваги відеодекодерів HD

Система відеоспостереження високої чіткості включає в себе передню, передавальну, задню та центральну точки, кожна з яких є важливою.

Як вибрати відеокодер SDI, відеокодер HDMI та відеокодер VGA.

Зараз на ринку часто зустрічаються сигнали SDI, HDMI, VGA, DVI, які відповідають різним кодерам з різними вхідними сигналами.

Протокол SRT | Нехай мережева передача буде більш стабільною та з низькою затримкою

SRT — це транспортний протокол Інтернету, ініційований Альянсом SRT, спільно створеним Haivision та Wowza. Це безкоштовна та гнучка специфікація програми з відкритим вихідним кодом.

Відеокодери протоколів SDI / HDMI до RTMP SRT і NDI

Ідеокодери широко використовуються в області передачі відео. Під час прямої трансляції потрібен кодер у прямому ефірі, оскільки вихідне відео не може бути передане по мережі у вигляді його великих гігабайтів.

Рішення для перетворення відеопротоколу RTSP в RTMP

Протокол RTMP і RTSP в даний час широко використовуються в процесі передачі потокового медіа в прямому ефірі.

Як перетворити сигнали SDI в IP-рішення

З розробкою та застосуванням технології надвисокої чіткості відео, традиційну універсальну архітектуру технології SDI важко адаптувати.