Загальні знання
Відповідні знання про кодування, декодування, передачу та потокове відео.
Більше >
ip-camera-live-streaming-1000

Як передати мою IP-камеру на платформи для прямої трансляції

Щоб транслювати свою IP-камеру в прямому ефірі, ви можете використовувати або самостійно розгорнуту службу Restreamer, інтегрований додаток CamStreamer, або навіть всемогутній апаратний медіа-шлюз.

obs-virtual-camera-image-cover-800

Що таке віртуальна камера OBS і як її використовувати в Skype, Zoom, Teams тощо

У цій статті розповідається, що таке віртуальна камера OBS і як її використовувати в Skype, Zoom, Microsoft Teams, Google Meet і Facebook Messenger Rooms.

obs-streamlabs-multiview-ndi-input-output-solution-cover

3 безкоштовні рішення для введення та виведення NDI (OBS, Streamlabs, MultiView)

Існує п’ять програмних рішень (OBS Studio, Streamlabs OBS, Kiloview Multiview, VLC Player і vMix) і одне апаратне рішення (медійний шлюз MG300) для отримання виводу потоку NDI.

Чому мій потік затримується та як виправити обкладинку

Чому мій потік затримується і як це виправити?

Причина затримки потоку пов’язана зі станом мережі, налаштуваннями потоку, обладнанням. Також включені рішення для налаштування OBS, налаштування гри, налаштування Twitch/discord та обладнання.

how-to-make-a-24-7-youtube-live-stream-cover

Як створити цілодобову пряму трансляцію на YouTube (або будь-якій платформі)?

Зміст: 24/7 транслюйте камеру мого мобільного телефону 24/7 транслюйте екран мого комп’ютера 24/7 транслюйте мою камеру безпеки 24/7…

cover-multi-streaming

Як одночасно транслювати потоки на YouTube, Twitch і Facebook

У цій статті ви знайдете шість рішень для потокової передачі відео, гри чи будь-якого медіа-контенту на Youtube, Twitch, Facebook або на інші платформи одночасно. Кожне рішення дає змогу розширити свою аудиторію за допомогою трансляції на кількох платформах. Перегляньте це, щоб знайти свій улюблений спосіб.

Метод налаштування виходу аудіо та відео HDMI для ноутбука

Ноутбук HDMI може забажати передавати відео та аудіо одночасно. Однак багато компаньйонів помітять лише те, що є лише картинки і немає звуку.

Яка різниця між прямим ефіром з мобільного телефону та камерою

Веб-трансляція – це новий спосіб спілкування в Інтернеті. Він популярний завдяки своїй зручності, інтерактивності та режиму реального часу.